Seriál Přístav 15. díl – online ke shlédnutí

Přístav 15. díl online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát pohodlně a zdarma přes internet nový díl seriálu Přístav televize Prima. Jedná se o nejnovější epizodu z pondělí 19. října 2015. S námi si jí můžete pustit opravdu velmi jednoduše a zdarma.

Pro všechny fanoušky kvalitních seriálů máme přímo zde nejnovější pokračování oblíbeného Přístavu. Ačkoliv se tento seriál vysílá teprve dva měsíce, tak si za velmi krátkou dobu dovedl získat celou řadu nadšených diváků. My se hrdě řadíme mezi ně. To je ostatně také důvod, proč jsme vám jeho nejnovější epizodu u pondělí 19. 10. 2015 připravili online ke shlédnutí. Už s předstihem jsme pro vás nahráli video s tímto dílem ve vysoké kvalitě. Vy si ho nyní můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Jednodušší už to opravdu být ani nemůže. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Seriál Přístav 15. díl online ke shlédnutí.

A na co se vlastně můžete těšit? V nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, jak se musí pořádně zapít narození malé Kláry. Pivoda je šťastným tatínkem. Na velké oslavě jsou samozřejmě úplně všichni budou pořádně namol. Olga má však další zdravotní komplikace, takže bude v dohledné době operována. Pivoda si musí vzít malou Kláru domů. Ve Špičce jsou z toho na větvi, ale na pomoc jim ochotně přispěchá Ivana. Hájkovi se Tereza velice líbí, takže první, kdo se to dozví, bude Marek. Hájek však není pro Terezu vhodný kluk.

Narození malého dítěte je vždy velká a radostná událost, kterou je potřeba samozřejmě vydatně zapít. To je součástí nejenom tradičního českého folklóru. U Pivodů je tedy náležitě veselo, protože všichni musí pořádně a vydatně zapít narození malé Kláry. Z bujaré oslavy budou všichni namol a další den je čeká pořádná kocovina. Jenže ta přijde tak jako tak. Olga má totiž další zdravotní komplikace, takže bude v nemocnici v dohledné době akutně operována. Pivoda si musí vzít svou malou dcerku Kláru domů. Ve Špičce jsou z úplně všichni pořádně na větvi, ale na pomoc jim ochotně přispěchá Ivana, která jim vytrhne trn z paty.

Arleta bude mít nečekané setkání s Jonášem. U Jonáše však uklízí Milena, která mu navíc dá neslušný návrh: za peníze mu občas ukáže své svůdné nahé tělo. Půjde do toho? No určitě by se našli lidé, kteří by to brali doslova všemi deseti. Do všeho se však vloží Pátek, který to neunese a dá Jonášovi přes držku. Situace v Zátoce se opět dramatizuje i když v mnoha ohledech asi úplně zbytečně.

Nový přístav z pondělí 19. října 2015!

Hájkovi se Tereza velice líbí, takže první, kdo se to dozví, bude Marek. Terezu to však nakrkne, protože Hájek se jí vůbec nelíbí. A co bude z tohoto vyjádření náklonnosti už vám samozřejmě neprozradíme. Od toho si můžete nejnovější epizodu seriálu Přístav 14. díl přehrát s námi pohodlně a zdarma online. Tak pojďte do toho a dobře se bavte! Věříme, že rozhodně neprohloupíte.

Nejnovější pokračování seriálu Přístav 15. díl opět slibuje velice zajímavé a napínavé příběhy. Zkrátka chvilku odpočinku na začátku dalšího náročného pracovního týdne. I my se už těšíme na tu chvilku pohody. To je také ostatně důvod, proč jsme si toto nejnovější vydání oblíbeného seriálu pro vás připravili online. V televizi se jinak vysílalo v pondělí 19. října 2015 v hlavním vysílacím čase. Tím se však vy nemusíte nijak zvláště zabývat, protože s námi si pustíte další přístav jednoduše online. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek a dál už se do toho můžete pustit úplně sami. Víc už k tomu není co dodat.