Expozitura 6. díl – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet 6. díl krimi seriálu Expozitura, který nese temný název „Smrt policajta”. Právě na tomto webu jsme pro vás přichystali toto další pokračování, které si pustíte naprosto jednoduše na pouhé jedno kliknutí a to zásluhou našeho streamovaného videa. To je opravdu unikátní možnost. A o co půjde tentokrát? Smrt policejního velitele zamává celým oddělením.

Drsný krimi seriál Expozitura inspirovaný skutečnými policejními případy je tady s novým dílem, který jsme se rozhodli vám nabídnout na této webové stránce online ke shlédnutí. Ano skutečně jste na té správné webové adrese, protože jenom tady u nás bude nachystaný tento díl tak, abyste si ho mohli pustit na pouhé jedno kliknutí.

Celé oddělení kriminálky je zaskočena smrtí svého šéfa Skutka. Ten schytal kulku přímo u sebe doma. Měl sice dost svých problémů jako ostatně každý šéf takto složitého organizmu, to ale přeci nemohlo být důvodem, aby si sáhl na život. Samozřejmě za ty roky posbíral spoustu nepřátel. Vždyť těch lidí co dostal za mříže, to by zaplnilo nejedno vězení. Brzy se ukáže, že měl své nepřátele ale i ve vlastních řadách, protože si pečlivě sbíral informace o podřízených. Možná právě proto nebyl mezi svými podřízenými nijak oblíben. Ale který šéf je, že ano?

S policisty ochotně spolupracuje dcera zavražděného. Díky tomu vyjde najevo, že těsně před svou smrtí musel něco sepisovat. Jenže dotyčný dokument se samozřejmě nedaří najít. Nikdo z detektivů však nemá chuť se s tímto případem dál babrat a tak je rychle uložen k ledu. Jenže záhy vyjde najevo, že je přeci jenom potřeba ho otevřít. Nové důkazy jsou jasné a pro mnohé také nečekané.