Hříšní lidé Města pražského 1. díl – přehrát přes internet

Přehrajte si přes internet 1. díl seriálu Hříšní lidé Města pražského vysílaný naposledy v televizi ve čtvrtek 3. července 2014. Už předtím byl ale tento dnes už legendární seriál reprízován opravdu nesčetněkrát. První epizoda se jmenuje „Přísaha” a seznáme se v ní se všemi členy legendární pražské čtyřky, přes kterými nemůže být nikdy žádný zločinec v bezpečí. To ani náhodou!

Na tomto webu pro vás máme připravený aktuální první díl seriálu Hříšní lidé Města pražského. I když je vlastně velkou otázkou o jak aktuální seriál se vlastně jedná, protože natočený byl už v roce 1968. Za ty dlouhé roky se však právě skvěle herecky obsazený seriál Hříšní lidé Města pražského stal doslova nedostižným etalonem kvality. Není se proto ani čemu divit, že se k tomuto seriálu naše televize neustále a velmi rádi vrací. Zkrátka pořád má hodně co říci a stojí prostě za to!

Dnešní první epizoda bude taková trochu seznamovací, protože musíme poznat celou partu skvělého pražského rady Vacátka, kam patří policejní detektivové Mrázek, Brůžek a Bouše. Tato ostřílená a mazaná policejní parta si dokáže došlápnout na zločince každého druhu a skutečně nikdo se před nimi nemůže cítit v bezpečí. Tak už to ale občas prostě bývá. Zločinci si v každé době myslí, že jim jejich konání projde bez trestu a sebelepší dozor je od jejich jednání neodradí.

Dnes se podíváme na vyšetřování jednoho mordu. Obětí se stal velmi zámožný Adolf Zeman a vrah dokonce sprovodil ze světa i jeho pejska. Jenže na místě činu nejsou vůbec žádné důkazy. Dokonce je těžké určit i že se jednalo o násilný trestný čin i když okolnosti tomu jasně nasvědčují. Jedinou pomyslnou indicii jsou pečlivě ustlané postele, které ukazují na to, že vrah mohl být žena. Nic více nic méně. Naši policejní inspektoři v čele se zkušeným panem radou se ale jistě rádi s tímto případem poperou.

První díl detektivního seriálu Hříšní lidé Města pražského s názvem „Přísaha”, který se naposledy vysílal na ČT 1 ve čtvrtek 3. července 2014 jsme pro vás připravili k přehrání přes internet. U nás si můžete oblíbený seriálu pustit pohodlně a jednoduše. Určitě se u něj budete skvěle bavit. To je to jediné ale hlavní, co vám určitě můžeme slíbit.