Film Non-Stop (2014) online ke shlédnutí

Non-Stop online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát zdarma přes internet mrazivý thriller s Liamem Neesonem v hlavní roli. Jedná se o opravdu dramatický příběh, který vás napětím připoutá k obrazovkám, což je jenom dobře. Film nás zavede přímo do oblak, kde dojde k děsivému teroristickému činu. Únosce chytrým způsobem zabijí pasažéry a nepřestane dokud nedostane tučné výkupné. Jedinný kdo ho může zastavit je letecký šerif Bill Marks, který se taktéž nachází na palubě letadla. V očích ostatních cestujících se ale právě on stává hlavním podezřelým.

Film Non-Stop vypadá jako opravdu hodně zajímavý a povedený thriller. Snímek natočil režisér J. Collet-Serra v roce 2015. Jedná se o koprodukční film, který vznikl v produkci USA, Velké Británie a Francie. Od té doby už se film ale vysílal i v televizi. Svou premiéru u nás měl na Nově v sobotu 12. Září 2015. V hlavní roli se objevil Liam Neeson, který v poslední době patří mezi hvězdy akčních filmů.

Příběh filmu Non-Stop, ale není jenom akční jako spíše dramatický. V hlavní roli je ostřílený letecký šerif Bill Marks. To je policista, který léta přímo uvnitř letadla, aby ho chránil. To co na něj čeká nyní však ještě nikdy nezažil. Bude mu uneseno letadlo přímo pod rukama a on to nebude moci zastavit.

Všechno to začne krátce po tom, co se letadlo odlepí od země. Na Billův mobil přijde zpráva, že má zaplatit 150 milionů dolarů v malých bankovkách. Pokud to neudělá, tak budou po jednom umírat cestující do doby, než si to nerozmyslí. Bill to bere jenom jako drsný žertík, ale jenom do momentu, kdy zemře první cestující. Zdá se, že je to opravdu teroristický útok, který navíc někdo opravdu brilantně naplánoval.

Bill se snaží odhalit útočníka a zamezit tak dalším vraždám. Jenže právě kvůli této své horlivé snaze se stává v očích ostatních pasažérů pravděpodobným pacatelem. Najednou jsou tak všechny okolnosti jenom proti němu!

Jak tento dramatický příběh dopadne už se dozvíte, jenom pokud si pustíte film Non-Stop online ke shlédnutí. Připravili jsme ho pro vás na této webové stránce naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. S námí si ho pustíte opravdu jednoduše a zdarma.