Vinaři II (3. díl) z online ke shlédnutí

Nový Vinaři 3. díl z neděle 13. 9. 2015 online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si přehrát jednoduše a zdarma přes internet novou epizodu oblíbeného seriálu tv Prima Vinaři. Jedná se o zbrusu nový díl, který nám přinese další vtipnou epizodu života Moraváků z Křetic v Severních čechác. Do obce Strdín se dostali vlastně náhodou díky faráři Tomicovi. Když už jsou ale tady, tak se rozhodli zachránit místní vinohrad.

Pro všechny fanoušky tohoto komediálního seriálu přinášíme další pokračování Vinaři II (3. díl) online ke shlédnutí. Exkluzivně na této naší webové stránce si můžete tento oblíbený seriál přehrát zdarma a bez reklam. To je opravdu jedinečná nabídka, která má však časově omezenou platnost. Do té doby si však tento populární český seriál, obsazený jenom těmi nejlepšími českými herci, můžete pouštět jednoduše a zdarma online.

Moraváci z Křetic dál usilovně pracují na Hamplově vinohradu. Práce ve vinařství to ale není jenom tvrdá dřina, ale hlavně radost. A ta se ještě násobí v momentě, kdy ve sklepě objeví velké zásoby ještě nestočeného vína z loňské sklizně. I chopí se svorně všichni sklínek a dají se do degustování. Bohužel to není zrovna moc povznášející zážitek. Víno už nestihl starý Hampl dodělat a nebo mu už nesloužily chuťové buňky. Pít se to sice dá, ale jinak je to hnusná kyselá břečka. Zkrátka víno, nad kterým každý rodilý Moravák jenom ohrne nosem.

Jenže co s tou obrovksou zásobou vína? Hedvika Taušová dostane spásný nápad, že by se dalo lehce prodat pod cenou. Tento nápad se ujme, a tak se může začít s prodejem. V první řadě se hlásí Bartákovi. Ne že by měli zrovna rádi víno, ale milují slevy. Obzláště když díky nim mohou levně koupit a draze prodat. Podnikatelský duch se v nich zkrátka nezapře.

Hřéba by rád přidal nějaký další pomyslný zářez na pažbu. Rád by sbalil nějakou krásnou místní ženu. Jenže se mu to nějak nedaří. Postupně sice snižuje své nároky, na čím dál tím ošklivější baby, ale jak se ukáže, tak ani to není řešení. Dát mu zkrátka nechce žádná. Jak později zjistí, tak to není vůbec jeho vina. Může za to místní frajer Láďa Karas, který si tak hlídá své teritórium. A nepustí do něj nikoho dalšího.

A co se bude dál dít ve Vinařích? To už vám neprozradíme, protože od toho už si můžete Vinaři II (3. díl) přehrát sami. Připravili jsme je pro vás na této webové stránce ve skvělé kvalitě a navíc zdarma. V televizi měla tato epizoda premiéru v neděli 13. Září 2015. Pojďte si jí přehrát i vy s námi na pouhých pár kliknutí myši. Určitě se dobře pobavíte a hodně nasmějete!