Výměna manželek (9. Září 2015) – Přehrát online!

Nová Výměna manželek ze středy 9. Září 2015. Aktuální nebo také poslední odvysílaný díl reality show Výměna manželek už tady na vás čeká k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit pohodlně a zdarma nové pokračování této strhující podívané.

Dnes uvidíme jaké to je, když si svoje role vymění pracovitá holka z vesnice a zhýčkaná dáma z města. Jan a Kristýna se rozhodli dobrovolně se podrobit doslova střetu civilizací. Na nás tak díky tomu čeká jedna z nejzajímavějších Výměn za dobu existence pořadu. A že ta není krátká, protože aktuální série Výměny je podle všeho už sedmá. Dnešní epizoda byla vysílaná jako třetí po velké prázdninové pauze. Pokud by vás zajímalo i konkrétní datum, tak to bylo ve středu 9. Září 2015.

Nejnovější Výměna manželek 2015 je tady přichystaná jenom pro vás!

Výměna manželek stále neztrácí na své popularitě a ono se opravdu snad není ani čemu divit. Výměna totiž dlouhodobě patří k těm nejlepším a nejzajímavějším seriálům. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a nové díly vám přinášet online přímo zde na této webové stránce. Je to pořad, který je plný emocí, které jsou o to závažnější, že nejsou hrané. Jsou to skutečné příběhy skutečných lidí. A to včetně těch, kteří v životě neměli moc štěstí a to ať už ve volbě partnera, zaměstnání či třeba prostě měli trochu víc smůly, než je běžné.

A o čem tedy bude dnešní Výměna. Městská dáma Jana bude muset opustit svůj luxusní a krásně zařízený byt, stejně jako pohodlný život ve velkoměstě. Lodičky vymění za gumáky a elegantní kostýmek za starou péřovou bundu. Vydá se totiž na malou českou vesničku, kde bude žít s cholerickým manželem v jedné malé místnosti. Kromě toho jí čeká náročná péče o hospodářství a to včetně domácích zvířat.

Zbrusu nová a ještě čerstvá Výměna!

To na druhou ženu – energickou a pohodovou Kristýnu čeká opačný extrém. Bude muset opustit svůj krásný romantický domov v přírodě a vydá se do smradlavého velkoměsta. Plného hluku, aut, davů lidí. Bude se muset zorientovat ve složitém dopravním systému stejně jako se sžít s rodinou, která vyznává úplně jiné životní zájmy a kde se každý tak trochu stará sám o sebe.

Zaujala vás nová Výměna manželek ze středy 9. Září 2015? Pokud ano, tak je to jenom dobře, protože právě tuto epizodu si můžete s námi přehrát hezky pohodlně a zdarma. Připravili jsme jí pro vás online ke shlédnutí, od čehož vás dělí pouhých pár kliknutí myši. Dejte tak vašemu oblíbenému seriálu šanci a dobře se s ním bavte. Uvidíte, že nebude litovat. Výměna manželek může být zajímavou inspirací i pro vaše vlastní partnerské vztahy.