Komedie Wilsonov (2015) online k přehrání

Wilsonov online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát hodně povedenou českou krimi komedii Wilsonov. Připravili jsme jí pro vás na této webové stránce a vy si jí tak můžete přehrát naprosto zdarma.

Je to opravdu maximálně jednoduché a určitě to zvládnete. Jedná se o bláznivou komedii zasazenou do smyšlených časů počátku 20. století. Elitní detektiv FBI Aaron Food bude v pomyslné Praze vyšetřovat případ masového vraha!

Zbrusu nový film Wilsonov už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali tuto velmi barvitou českou krimi komedii. Stylem vyprávění má blízko například ke Grandhotelu Budapešť. Společně se tak podíváme do smyšlené doby těsně po první světové válce. Češi a Slováci se sice zbavili útlaků Habsburské monarchie, ale tak nějak nevědí, jakým směrem se mají vydat dál.

Český film Wilsonov online ke shlédnutí.

Tedy kromě primátora hlavními města Dangla. Tento gentleman s dlouhým knírem má v této otázce naprosto jasno. Přeje si, aby se alespoň jeho město připojilo k USA a stalo se tak dalším jeho státem. Osobně se zná s americkým prezidentem Wilsonem, takže by tato otázka neměla být vůbec žádný problém. Všechno vypadá velmi nadějně a na slavnost k připojení má dokonce přijet i samotný prezident Woodrov Wilson. Jenže ve městě začne řádit sériový vrah.

Tento vrah se obětí nemusí ani dotknout a ti už umírají předem strachem. Je nadmíru jasné, že tohle je případ, se kterým si místní četnictvo jenom tak lehce neporadí a že vlastně bude potřebovat pomoc. Primátor se tedy obrátí na Washington, který obratem pošle svého nejlepšího agenta. Je jím detektiv Aaron Food. Ten měl jenom tak mimochodem českou kojnou, takže se bez problémů domluví i česky. Je to brilantní detektiv, který jenom cestou do Prahy vyřeší dva případy vraždy.

Charizmatický detektiv, který chodí všude v dlouhém kabátu, klobouku a s nabitou bouchačkou je vždy připraven zasáhnout. Na pomoc si vezme ještě mladého policejního čekatele Josefa Eisnera. Vyšetřování tak může začít. Určitě se dočkáme mnoha opravdu velkých odhalení.

To je ve zkratce film Wilsonov, který vám přinášíme online ke shlédnutí. S námi si tuto originální českou krimi komedii můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Dali jsme si opravdu záležet, aby to pro vás byl maximální zážitek a přitom celé opravdu jednoduché. Film natočil režisér Tomáš Mašín a v hlavní roli se objeví Jiří Macháček a Vojta Dyk. To vypadá jako opravdu hodně nadějný projekt, který si zaslouží více, než jenom naší pozornost. Tak se dobře s Wilsonovem bavte!