Válečný kůň (2011) online ke shlédnutí

Film Válečný kůň online ke shlédnutí. Válečné drama od režiséra Stevena Spielberga už tady na vás čeká k přehrání přes internet. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali opravdu povedený a zajímavý historický film.

Je to příběh na pozadí první světové války. Albert miluje svého koně Joeyho. Ten je ale poslán na frontu. Albert to velmi těžce nese a hned co může se vydá do válečné vřavy, aby svého milovaného koně zachránil.

Pokud máte rádi opravdu silné historické příběhy, tak vás jistě dojme i ten z příběhu Válečný kůň od Stevena Spielberga. Ten natočil podle scénáře Richarda Curtise a Lee Halla opravdu působivé drama, které nás vezme do nelehkých časů počátku 20. století. Právě se rozpoutala první světová válka a ta zasáhne i do osudů lidí, kterých by se na první pohled dotknout neměla. Do života dospívajícího kluka Alberta a jeho milovaného koně Joeyho. Je to opravdu výjimečný kůň, přátelský a velmi inteligentní. Možná právě proto vzniklo mezi koněm a chlapcem opravdu velké pouto.

Válečný kůň (2011) online ke shlédnutí a zdarma.

Jenže válečná vřava si žádá svoje. Albertův otec se tedy rozhodně prodat svého koně britské jízdě. Ta ho obratem posílá na frontu. Joey si prochází nejtěžšími bitvami první světové války. Je to opravdu výjimečný kůň, kterého snad chrání i prozřetelnost. Šíří kolem sebe tajemnou auru, která pomáhá přežít nejenom jemu, ale i dalším slabým vojákům na frontě. Joey je válečný kůň, který zachraňuje životy. Ať už tím, že odváží raněné z prvních linii, či je němou tváří pro vojáky, kteří se mu mohou vypovídat.

Jenže ani po letech není schopen Albert na svého koně zapomenout. Hned co tedy dospěje do odpovídajícího věku, tak se vydá Joeyho zachránit. Míří přímo do největší vřavy francouzských bitevních linií. Do zákopů, které se nepohnuli ani o centimetr a přesto v nich každý den umírají tisíce mladých mužů. Je vůbec možné, aby se v takové zkáze podařilo zachránit jednoho koně? Každopádně Albert ví, že se o to musí alespoň pokosit.

Takový je ve zkratce strhující příběh filmu Válečný kůň (2011), který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Film jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma. Video je ve výborné kvalitě a díky našemu online streamu si ho můžete přehrát pohodlně kdykoliv a kdekoliv. Film měl premiéru v kinech 23. 2. 2012, ale od té doby už se vysílal několikrát i v televizi. Na to vy ale nemusíte čekat. Pojďte si tento strhující válečný příběh jednoho koně pustit hned teď!