Kriminálka Anděl II. (10. díl – Zástavárník) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet nový 10. díl seriálu Kriminálka Anděl z druhé série. Tento díl se jmenuje „Zastavárník” a v televizi se naposledy vysílal v pondělí 23. června 2014. Čeká na vás napínavý kriminální příběh s velmi drsnou zápletkou. Opět uvidíme ty nejlepší pražské detektivy v akci na případu, který se mohl odehrát klidně ve vašem sousedství i když byste za to rozhodně rádi nebyli.

Na tomto webu pro vás máme další napínavý případ Kriminálky Anděl. Dnes to bude na první pohled vypadat jako skutečně hodně obyčejný případ se kterým nebudou mít naši zkušení kriminalisté z Anděla moc velký problém. Bylo totiž nalezeno tělo zastavárníka. Hned se nabízí, že ho zabil jeden z klientů, kteří obvykle nemají zrovna moc peněz. Stačí si projít pár záznamů shlédnou kamery a vrah bude jistě rychle dopaden.

Kriminalisté si hned vytipují okruh možných pachatelů, které začnou prověřovat. Do náručí jim spadnou různý delikventi s bohatou trestní minulostí, ale pořád nemůžou najít toho, kdo by měl něco společného s tímto případem. Pečlivé a dlouhodobé vyšetřování nakonec ukáže, že to opravdu nebyl žádný impulzivní čin, ale dobře promyšlená akce. Na zastavárníka měl někdo spadeno už dlouhou dobu. Přesto tento případ dokážou naši kriminalisté hravě rozkrýt. Více už uvidíte v novém 10. dílu Kriminálky Anděl II., jménem Zastavárník.

Vás oblíbený seriál jsme pro vás přím zde nachystali online ke shlédnutí. Pojďte si ho tedy pustit pohodlně s námi a dobře se u něj bavit. Kriminálka Anděl právem patří mezi nejlepší české krimi seriálu a určitě se u ní strávíte příjemné chvíle.