Malý pitaval z velkého města 4. díl Včelař – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet další díl oblíbeného kriminálního seriálu jménem Malý pitaval z velkého města. Klasická detektivka podle scénáře Jaroslava Dietla byla natočena v roce 1982 a ukazuje, že pro policejní detektivy není žádných malých případů. Dnes jsme pro vás připravili 4. díl tohoto seriálu, který se jmenuje „Včelař” a naposledy se v televizi vysílal na ČT 1 v pondělí 30. června 2014.

Pevně věříme, že si aktuální díl Malého pitavala, který vám zde přinášíme opravdu vychutnáte od začátku do konce. I takovéto drobné kriminální epizody ze života se totiž stávají a ba co říci jsou rozhodně mnohem častější, než velké vloupačky nebo dokonce vraždy. I dnes se podíváme na případ, kdy si jeho pachatel myslel, že je vlastně nedostižný a zákon je na něj krátký. Jenže to se pekelně mýlil.

Naše pražská parta bude tentokrát vyšetřovat případ loupeží. Ty se odehrávají za bílého dne a pachatel se vyznačuje opravdu velkým sebevědomým. Neváhá ohrožovat prodavače a obsluhu obchodů jen aby dostal co chce. Jeho drzost je opravdu obrovská. Jenže to si jako každý takový zločinec neuvědomuje, že má spíše štěstí, než cokoliv jiného.

Na vyšetřování je přidělen detektiv Rudolf Pekař, který je ale velký svéráz. Nemá rád totiž zbraně a tak jí sám nenosí. A to přestože byl při minulé akci pořezán. Jak se ukáže, tak by se mu pistole hodila i v tomto případě, protože se opět dostane do ohrožení života a pachatel díky tomu bude moci uprchnout. Nakonec se ale přeci jenom podaří objevit další důležitou stopu. Pachatele totiž prozradí jeho lup, který se dostane do rukou jednomu z elektro techniků. Ten bezpečně identifikuje, že se jedná o kradenou věc.

Nový 4. díl seriálu Malý pitaval z velkého města jménem „Včelař” jsme pro vás připravili přímo zde online ke shlédnutí. Pojďte si s námi tento díl naposledy vysílaný v pondělí 30. června 2014 přehrát online. Určitě se budete dobře bavit a strávíte se seriálem příjemné chvíle. Jedná se o velice příjemnou detektivku, která může nabídnout hezkou večerní zábavu.