Malý pitaval z velkého města 6. díl Jupiter – přehrát online

Přehrajte si zdarma přes internet oblíbenou českou detektivku Malý pitaval z velkého města. Dnes tu pro vás máme její 6. díl, který se jmenuje „Jupiter” a v televizi se naposledy vysílal v pondělí 7. července 2014. Vy si můžete tento hodně povedený kriminalistický seriál ze staré školy pustit jednoduše kdykoliv budete chtít zásluhou streamovaného videa, které si přehrajete na jedno kliknutí.

Krádeže předmětů z uměleckých sbírek muzeí, zámků a galerií patří mezi velmi závažné zločiny. Na první pohled se tomu možná ani tak nezdá, ale je nesporným faktem, že naše dědictví nevyčíslitelné hodnoty pak mizí leckdy nadobro ze světě. Jedna taková vzácná soška je ukradena i ze zámku. Případ dostane na starosti mladý kriminalista Jiří Otradovec.

Pachatel si počíná opravdu profesionálně a s nebývalou drzostí. Jak se ukáže, tak za tím stojí známý lupič jistý pan Hruška. Ten už se asi nikdy nezmění a podobných případů má na svém kontě již desítky. Jenže jak s takovým lumpem zatočit? Lest kriminalistů je odhalena a Hruška se jim jenom směje.

Jiří je nakonec stažen z vyšetřování ale jeho kolega Hamřík se ho zastane, aby tento případ dostal na starosti zase on, protože by tím mohli Hrušku hezky napálit a trochu vykolejit z jeho obrovské suverénnosti. Tento záměr se jim nakonec skutečně povede. Zločinec konečně dostane spravedlivý a ne zrovna malý trest.

Nejnovější 6. díl Malého pitavala z velkého města vysílaný naposledy na ČT 1 v pondělí 7. 7. 2014 si můžete přehrát zdarma přes internet přímo zde na této webové stránce. Váš oblíbený seriál jsme připravili v maximální možné kvalitě a tak, abyste si ho mohli vychutnat jednoduše kdykoliv jenom budete chtít.