Peklo s princeznou (2009) – přehrát přes internet

Přehrajte si přes internet novou českou pohádku Peklo s princeznou. Na této webové stránce si můžete pustit online novou českou pohádku režiséra Miloslava Šmídmajera. Peklo s princeznou je pohádka plná vtipu, ve které hlavní role ztvárnili Jiří Mádl a Tereza Voříšková. A o čem bude příběh tohoto zajímavého českého filmu? Pohodlně se usaďte a my vám to tedy prozradíme.

Za sedmero horami a sedmero řekami bylo jedno tuze zvláštní království. Měli zde totiž princeznu Anetu, která byla jak by se dnes řeklo emancipovaná, a ta se nechtěla za nic na světě vdávat. Přeci nebude mít veselku, když se na ní sama ještě necítí a nepoznala toho pravého. Navíc by se měla vdávat za pořádné trdlo a to prince Jeronýma ze sousedního království. Tento sňatek byl dojednám, ještě když byli oba dva malé děti, a to jejich otci pro dobro obou království.

Jenže princezna se vdávat nechce. Tuto její vzpurnost si ale její otec nemůže dovolit, protože ví, že by to automaticky znamenalo vyhlášení války ze sousedního království. To by znamenalo zhoubu a bídu pro celé království. A protože je Leopold moudrý panovník, tak ví, že toto nemůže za žádnou cenu dovolit. Jenže jak z toho ven?

Nakonec dostane pan král geniální nápad a to nechat na oko unést princeznu čerty. To by pak musela být dohoda o svatbě anulována, princezna Aneta by si mohla dělat co chce a žádná válka by nebyla. Je to vskutku geniální plán a tak nechá král všechno narafičit. Jenže jak už to v takových případech bývá, tak touho hrou na čerty se zprotiví skutečným čertům, kteří si ze sebe rozhodně nechtějí nechat dělat srandu. Takže se nakonec podíváme i do toho skutečného pekla. A jak to dopadne s princeznou a s královstvím už uvidíte v samotném filmu „Peklo s princeznou”. No a vůbec kdo vlastně princeznu nakonec ze spárů pekelníků zachrání?

Film Peklo s princeznou (2000) jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Vy si můžete tento snímek přehrát skutečně velmi jednoduše a zdarma na pouhé jedno kliknutí. Využijte této šance, protože tady rozhodně nebude napořád.